Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Nová registrace
Hledat Schránka(0) Mapa

Chalupa Stará Hospoda

Chalupa Stará Hospoda chatachataChalupa Stará Hospoda kuchyňkuchyňChalupa Stará Hospoda ložniceložniceChalupa Stará Hospoda koupelnakoupelna
  • Koberovice, Koberovice 23 Najít trasu »
  • Okres:Pelhřimov
  • Kraj:kraj Vysočina
  • Oblast:Českomoravská vrchovina
  • Nadm.výška:480 m.n.m.
Schránka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chalupa Stará Hospoda stojí přímo ve středu obce Koberovice v okrese Pelhřimov v překrásné krajině Vysočiny. Kapacita chalupy je 18-20 osob a součástí je vybavená kuchyně s moderními spotřebiči, jídelní kout u krbu, 2 třílůžkové pokoje a v podkroví 2 šestilůžkové pokoje a 2lůžko v hale, dále 2 koupelny, 2 WC a relaxační místnost s vířivkou a saunou. Na oplocené zahradě je venkovní bazén, pískoviště, houpačka a trampolína se sítí pro děti, travnaté hřiště pro volejbal či badminton, pinpongový stůl a vinný sklípek. Okolí chalupy a obce Koberovice je velice krásné, je zde mnoho krásných lesů a památek a je vhodné pro houbaře, turisty, cyklisty, rybáře a pro sport a zábavu. V zimním období zde najdou uspokojení i lyžaři a běžkaři.

Kontakt

Kapacity

20 osob, 5 pokojů
2x 3L a 2x 6L pokoj + 2x přistýlka v podkroví
Kuchyň
Kuchyně je plně vybavena nádobím, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, digestoří, varnou konvicí, lednicí s mrazákem, dále se u kuchyně nachází samostatná prostorná spíž. Součástí kuchyně je i rozsáhlý jídelní k
Soc. zařízení
Sociální zařízení - 1 x koupelna s vanou, 1 x koupelna se sprchou a WC, 1 x samostatné WC.
Topení
Radiátory v celé chalupě (vytápěno kotlem na uhlí či dřevo), dále krb ve společenské místnosti. V zimním období je v objektu chladno, než se dům vytopí trvá to cca 2 dny.
Další: , dětské hřiště

Nabídka

Nabídka koupání:

Bazén

Nabídka turistiky:

Kousek od chalupy se nalézá obecní hřiště, které je možné využít na fotbal či jiný sport. V obci na náměstí najdete také malý rybník. Nedaleké město Ledeč nad Sázavou se rozkládá na obou březích řeky Sázavy a najdete v něm hrad nebo židovskou synagogu a hřbitov. V městě rekordů Pelhřimov se nachází muzeum rekordů, muzeum strašidel nebo krytý bazén a v Jihlavě ZOO, aquapark a katakomby. Pro milovníky přírody je ideální Přírodní park Melechov. Melechov je zalesněný vrch, přírodní dominanta v krajině mezi městy Světlá a Ledeč nad Sázavou.

Vybavení

Vybavení pokoje/apartmány:
  • Sprcha
  • WC
  • Voda
  • Vytápění
  • Internet/WiFi
  • Televize
  • Bezbariérové ubytování
  • Lednice
  • Kuchyňka/vařič
  • Nádobí
  • Lůžkoviny
  • Přistýlka
  • klima
  • Může být zvíře
p:

Ceník

39.700Kč/objekt/týden
- - Kč/objekt/den
- - Kč/osobu/den
Minimální délka pobytu jsou 2 noci mimo sezonu a 7 nocí v sezoně od 1. 6. do 19. 9.
Aktuální ceník na www.chalupanavysocine.cz»

Zaslat rezervaci/dotaz

Kapacita: 2x 3L a 2x 6L pokoj + 2x přistýlka v podkroví
zaslat kopii

Rezervace bez provize a poplatků přímo u majitele.

Mapa

Najít trasu »

Hodnocení

Ohodnoťte teto zařízení: nejhorší nejlepší

Recenze

Vložit nový názor »

Zatím nikdo nevložil komentář. Buďte první!

(zde jsou názory spokojených návštěvníků, všechny jsou v diskuzi, Diskuze »)