Roubenka Stříbrnice s bazénem, Stříbrnice

Adresa: Stříbrnice, Stříbrnice 43, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 820m
Kapacita: 12 osob, 3 pokoje
3x 4L pokoje + 2x přistýlka ve spol. místnosti

Roubenka Stříbrnice se nachází na úpatí Kralického Sněžníku, pouhé 3 km od starého Města pod Sněžníkem. Byla nově vybudována a nachází se na tichém místě, téměř mimo obec. Je ideálním centrem pro milovníku klidu a pohody i aktivního odpočinku v lůně přírody. Ve třech podkrovních ložnicích může přepsat až 12 osob (jedna ložnice je vybavena manželskou postelí). Centrálním bodem roubenky je společenská místnost s kuchyňským koutem (sporák se sklokeramickou deskou a el. troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pračka) a dřevěným rohovým posezením společně s LCD televizí. Horský kolorit dotváří kachlová kamna. Součástí jsou i dvě koupelny – v přízemí s hydromasážní vanou, v podkroví s rohovou vanou, obě s WC. Na zahradě roubenky je k dispozici kamenný gril, houpačka, pískoviště a posezení s ohništěm. Nadstandardem je i vyhřívaný venkovní bazén.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.roubenkastribrnice.cz

Ceník

rezervace / dotaz

15000 Kč / objekt / týden
3000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Na místě se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč, která slouží k úhradě elektrické energie ( 6,- Kč za 1 Kwh – vysoký tarif, 3,- Kč za 1 Kwh – nízký tarif, pro informaci na roubence je 20-ti hodinový nízký tarif a 4 hodiny pouze vysoký tarif ), rekreační poplatky městskému úřadu ( 15,- Kč/den za dospělou osobu od 18 let věku ). Cena je již konečná bez dalších poplatků !
Neposkytujeme povlečení na postele !

Vybavení

Kuchyň
vybavený kuchyňský kout, velká nerez lednice s velkým šuplíkovým mražákem, sporák se sklokeramickou deskou a el.troubou, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice,kávovar na preso
Soc. zařízení
koupelna s WC a velkou rohovou vanou
Topení
Roubenka je vytápěna velkými kachlovými kamny na dřevo, v koupelnách topné žebře na sušení věcí, k dispozici i přímotop. Spotřeba dřeva na topení v zimním období je již zahrnuta v celkové částce za pronájem.

Okolí a výlety

Ve Stříbrnicích se nachází lyžařský Ski areál KRALIČÁK s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1 km lyžařských tratí pro všechny kategorie lyžařů. Také dětský park ve Stříbrnicích – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Navíc běžkařské tratě, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil. Mimo jiné další sjezdovky v okolí do 10km Ski Kunčice, Ski areál Paprsek. Spousta značených turistických cest, vynikající podmínky pro běžecké lyžování - rolbou upravené stopy na všechny směry. Cca 5km hraniční přechod do Polska (nákupy, koupání, lyžování, Medvědí jeskyně).

Okolní chaty

Chata Kaštan

Hynčice pod Sušinou
Max. 6 osob
13500 Kč/objekt/týden 2.3 km
Chata Kaštan

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.