Roubenka Slunečná, Štědrákova Lhota

Adresa: Štědrákova Lhota, okr. Šumperk
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 20 osob, 5 pokojů
5x 4L pokoje

Nová roubená chata Roubenka Slunečná se nachází v obci Štědrákova Lhota. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi i pro skupinky přátel. Objekt poskytuje ubytování pro až 20 osob a to v pěti čtyřlůžkových ložnicích. Dále se v chatě nachází dětský herna, společenská místnost s krbovými kamny, sedací soupravou a jídelním koutem s barovým pultem. Hosté jistě ocení skvěle řešené sociální zařízení chaty: dvě koupelny se sprchovým koutem, jedna s rohovou vanou, 3 WC a jedno venkovní WC. Další vybavení čítá saunu, plazmovou televizi s DVD přehrávačem, dětskou výbavu (nádobí, jídelní sedačky postýlky), v kuchyni naleznete sklokeramický sporák s troubou, 2 lednice, mrazák, 2 mikrovlnné trouby, myčku. Venkovní terasu je vhodná pro posezení s přáteli či rodinou za teplých letních večerů či ke koupání v zabudovaném bazénu. Parkování u chalupy pro 6 aut.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.slunecnavelhote.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
4000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Cena je do počtu osob 16, v létě do počtu osob 14. Při větším počtu osob
se cena zvyšuje.

Vybavení

Kuchyň
kompletně vybavená kuchyň s nádobím pro 20 osob včetně příslušenství, navíc dětské nádobí, 3 dětské jídelní židličky, 2 postýlky, sklokeramický sporák s troubou, 2 lednice, mrazák, 2 mikrovlnné trouby, myčka.
Soc. zařízení
2x koupelna se sprchovými kouty
1x koupelna s rohovou vanou
4x WC
1x venkovní WC v létě
Topení
Krbová kamna s centrálním rozvodem do pokojů v kombinaci s elektrickým topením.

Okolí a výlety

Ski areál Panorama se 3 vleky, sjezdovkou dlouhou 1000 m doslova pár metrů od Roubenky. Množství dalších lyžařských areálů, běžkařských drah. Rozhledna Háj u Šumperka, klášter Králíky, Zámek Velké Losiny patří mezi turistická lákadla, které by bylo hřích nenavštívit.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 21.03.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě