Horská chalupa Everel, Ostružná

Adresa: Ostružná , Ostružná 62, okr. Jeseník, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 700m
Kapacita: 23 osob, 6 pokojů
1x 2L, 4x 4L a 1x 6L pokoje

Chata Everel v obci Ostružná, kde se může spokojeně ubytovat jakákoli parta, rodina či skupina přátel. Ubytovat se zde může až 23 lidí. Nadstandardně je vybaveno sociální zařízení. V chatě jsou k dispozici tři WC, dvě sprchy a velká umývárna. Všichni hosté se mohou ke společně stráveným chvílím sejít ve velké společenské místnosti. Přespat lze v šesti pokojích – jednom šestilůžkovém, jednom dvoulůžkovém a čtyřech čtyřlůžkových. Kuchyň je plně vybavená a připravená k použití. Ti, kteří však nechtějí vařit, mohou využít dovozu jídla z blízké restaurace. Kolem zahrady je hostům přístupná zahrada a také schodiště vedoucí přímo k místnímu potoku, který určitě potěší rybáře. Pro nejmenší je připravena plastová skluzavka. Díky svému skvělému zázemí se chata stane vítaným útočištěm pro všechny, kteří rádi cestují ve větších skupinách.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupaeverel.cz/index.htm

Ceník

rezervace / dotaz

15000 Kč / objekt / týden
2150 Kč / objekt / den
90 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyň
Soc. zařízení
3x WC, 2x sprcha, umývárna
Topení
Ústřední - elektrické.

Okolí a výlety

3 blízká lyžařská střediska – Ostružná, Ramzová, Petříkovov, Šerák, cyklotrasa Ostružná-Branná, Obří skály, Vozka, Keprník, Praděd, Jeseník, Velké Losiny, Šumperk

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.06.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.