Penzion Slavík, Sedlec

Adresa: Sedlec, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 24 osob, 8 pokojů
4x 2L a 4x 4L pokoje

V blízkosti vinohradů a s výhledem na úžasnou krajinu - tak je umístěn penzion Slavík v malebné obci Sedlec u Mikulova. Nabízí ubytování až pro 24 osob ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a čtyřech apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastním soicálním zařízením (WC a koupelna se sprchou), kabelovou televizí, samozřejmostí je připojení k wi-fi internetu zdarma. Pro návštěvníky je připravené unikátní posezení v renovovaných vinných sklepích. Penzion je vhodný pro pořádání nejrůznějších společenských a firemních akcí - po dohodě lze společenskou místnost vybavit dataprojektorem a promítacím plátnem. Večery lze trávit ve sklípku se sklenkou kvalitního vína, případně lze doporučit také řízené degustace. V blízkém i vzdálenějším okolí se nachází řada turistických zajímavostí, každý návštěvník si určitě přijde na své.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.penzionslavik.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
stravování v objektu
Soc. zařízení
všechny pokoje se soc. zařízením
Topení
centrální vytápění

Okolí a výlety

zámek Valtice (6 km), Nejdecký mlýn (7 km), zámek Lednice (8 km), minaret (9 km), hrad Janův Hrádek (10 km), skalní útvar Děvín (10 km), Dívčí hrady Pavlov (11 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.06.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.