Penzion Pod Hájkem, Horní Branná

Adresa: Horní Branná, Horní Branná 117, okr. Semily
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 460m
Kapacita: 20 osob, 3 pokoje
3x 6L rodinné apartmány s vlastním sociálním zařízením.

Penzion disponuje 3 rodinnými apartmány. Každý apartmán má 2 ložnice (hlavní ložnici a ložnici v mezonetu) s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, umyvadlem a WC). Apartmány jsou umístěny v prvním patře penzionu. V přízemí je prostorná nekuřácká restaurace, která slouží ke stravování hostů ubytovaných areálu farmy. Jiní hosté nemají do restaurace přistup. Parkování je zajištěno před penzionem. Celý areál je oplocen. Ubytování je poskytováno se snídaní či polopenzí, lze dojednat i plnou penzi, tj. včetně obědů nebo obědových balíčků. Vaříme z lokálních surovin poctivou domácí kuchyni. Použité suroviny jsou buď přímo z farmy a nebo od dalších spřátelených faremních dodavatelů.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
620 Kč / osobu / den

Podrobný ceník naleznete na webových stránkách penzionu

Vybavení

Kuchyň
Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muži ocení fortelnou "chlapskou" stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnim, d
Soc. zařízení
sprchový kout, umyvadlo, WC
Topení
podlahové

Okolí a výlety

Horní Branná je ideálním výchozím místem do Krkonoš i do Českého ráje. Z okolí vede řada turistických a cyklistických tras do blízkého i vzdálenějšího okolí. V zimě jsou v okolí obce udržované lyžařské stopy.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 19.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě