Horská chata U sněhuláka, Hojsova Stráž

Adresa: Hojsova Stráž, Hojsova Stráž 5, okr. Klatovy
Kraj/Oblast: Plzeňský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 880m
Kapacita: 26 osob, 7 pokojů
2x 2L, 1x 3L, 2x 4L, 1x 5L a 1x 6L pokoj

Nově zrekonstruovaná horská chata U sněhuláka leží v blízkosti Železné Rudy a je určena pro páry, rodiny s dětmi i partu přátel. Má 6 pokojů: 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (jeden pokoj má vlastní kuchyňku, druhý má kuchyň společnou), 1 pokoj třílůžkový s vlastním soc. zařízením, 2 čtyřlůžkové pokoje (jeden pokoj má vlastní kuchyňskou linku, oba pak mají své WC a koupelnu), 1 pětilůžkový pokoj s vlastním WC a koupelnou a 1 apartmán 2+1 pro 6 osob s kuchyňkou, koupelnou a WC. K dispozici je společná, plně vybavená kuchyň a společenská místnost s kapacitou 12 osob se satelitem, DVD, LCD, Hi-Fi věží, gaučem, stoly a krbem. Hosté mohou využívat lyžárnu, botárnu se sušáky na obuv a uzamykatelnou kolnu. Na své si zde přijdou lyžaři, turisté i cyklisté.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.usnehulaka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
360 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň společná - je pro hosty z pokojíků bez kuchyněk, ti zde uvaří sobě kávu či něco dobrého k večeři ve výborně vybavené prostoru: 2× plynová varná deska, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, nádobí je v barvě vámi obývanéh
Soc. zařízení
Každý pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem a WC - ručníky a mýdlo je samozřejmost. Na chodbě jsou dámské a pánské WC např. pro Vaše návštěvy.
Topení
Objekt je vytápěn centrálním plynovým kotlem. Můžete si však vytvořit pohodu při krbových kamnech.

Okolí a výlety

V nejbližším okolí je spousta turistických a cykloturistických stezek, po kterých se dostanete například k Černému a Čertovu jezeru, na šumavské vrcholy Malý a Velký Ostrý, Pancíř a jiné. V zimě se z turistických stezek stanou běžecké tratě a ve vzdálenosti 7 kilometrů se nachází lyžařský areál Špičák s dlouhými sjezdovkami. Vyhledávaným cílem lyžařů je také Javor, největší hora Šumavy.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.05.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.