Chata Štítary, Štítary

Adresa: Štítary, okr. Znojmo, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 400m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
X
X
X
4
5
6
7
8
9
10
X
X

V zalesněném prostoru nad Vranovskou přehradou v blízkosti hlavní pláže se nachází chata Štítary, která nabízí ubytování až pro šest osob. Je tak zvláště vhodná pro rodinné pobyty. Ubytování je umožněno ve dvou pokojích - dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém. Koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem je oddělena od splachovacího WC. V plně vybavené kuchyni mohou hosté bez potíží vařit, naleznou zde elektrický sporák, lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a veškeré nádobí. V obývacím pokoji lze relaxovat při sledování TV či poslechu rádia. V létě je připraveno venkovní posezení u grilu. Vranovská přehrada bývá někdy označována jako Moravský Jadran.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chatyvranov.com

Ceník

rezervace / dotaz

11000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně v chatě je plně vybavena - to znamená elektrický sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, lednice a menší mražák (14l).
Soc. zařízení
WC je splachovací a oddělené od samostatné koupelny, kde je umyvadlo a sprchový kout. Chata je napojena na vodovod a teplou vodu zajištuje bojler.
Topení
Přitápění v chladnějším počasí zajíštují elektrické přímotopy.

Okolí a výlety

Vranovská přehrada, Znojmo, větrný mlýn Lesná, zámek Vranov nad Dyjí (3 km), zřícenina hradu Cornštejn (7 km), rozhledna Rumburak (7 km), hrad Bítov (8 km), zámek Police (14 km), zámek Moravské Budějovice (15 km)

Okolní chaty

Chata u pláže

Vranov nad Dyjí
Max. 8 osob
9000 Kč/objekt/týden 0.6 km
Chata u pláže

Chata Sára

Lančov
Max. 8 osob
9500 Kč/objekt/týden 1.7 km
Chata Sára

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.