Chata Slunečná, Nová Ves

Adresa: Nová Ves, Nová Ves 84, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 45 osob, 15 pokojů
2L - 3L pokoje, 4L chaty

Turistická chata láká návštěvníky svou polohou v Nové Vsi, což je nejvýše položenou obcí na Moravě. Ubytování je možné až pro 40 osob to jak v hlavní budově, tak v přilehlých chatkách. Ložnice jsou zařízeny buď jako dvoulůžkové nebo třílůžkové prostory. Velká společenská místnost o kapacitě až 50 osob je propojena s kuchyní a může sloužit i jako jídelna. Pro uskladnění potravin lze využít sklad speciálně určený k tomuto účelu, jenž je vybaven 3 velkokapacitními lednicemi. Budova rovněž oplývá útulnou klubovnou s krbem, do níž se pohodlně vejde až 15 osob. V budově se nachází také jedna umývárna, 3 sprchy, jedna koupelna s vanou a 8 WC. V okolí chaty je velké travnaté prostranství s posezením a víceúčelovým antukovým hřištěm s basketbalovými koši.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www slunecna.9e.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
150 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Samotnou kuchyni je možné si pronajmout s kompletním vybavením, které je její součástí (jedná se především o plynový sporák, cukrářské trouby, myčna nádobí, kuchyňský robot, smažící pánev, hrnce, kastroly, mísy na polévku, talíře, nože, příbory atd.)
Soc. zařízení
4 sprchy, 7 wc
Topení
Zajištěno provozovatelem chaty.

Okolí a výlety

Obrovskou výhodou objektu je vlastní lyžařský vlek. Dále je oblasti množství dalších lyžařských areálů (Avalanche, Malá Morávka), přírodních památek (vrchol Pecný, Ztracené kameny, Medvědí skály). O dalších možnostech pěší či cykloturistiky není ani potřeba se více zmiňovat.

Okolní chaty

Chata 99

Karlov pod Pradědem
Max. 10 osob
14000 Kč/objekt/týden 3 km
Chata 99

Rezervace / dotaz

např. 23.01.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.