Chata Slunečná, Nová Ves

Adresa: Nová Ves, Nová Ves 84, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 45 osob, 15 pokojů
2L - 3L pokoje, 4L chaty
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Turistická chata láká návštěvníky svou polohou v Nové Vsi, což je nejvýše položenou obcí na Moravě. Ubytování je možné až pro 40 osob, a to jak v hlavní budově, tak v přilehlých chatkách.
Ložnice jsou zařízeny buď jako dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje. Velká společenská místnost o kapacitě až 45 osob je propojena s kuchyní a může sloužit i jako jídelna.
Pro uskladnění potravin lze využít sklad speciálně určený k tomuto účelu, jenž je vybaven 3 velkokapacitními lednicemi. Budova má útulnou klubovnou s krbem, do níž se pohodlně vejde až 15 osob.
V budově se nachází také jedna umývárna, 3 sprchy, jedna koupelna s vanou a 8 WC. V okolí chaty je velké travnaté prostranství s posezením a víceúčelovým antukovým hřištěm s basketbalovými koši.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www slunecna.9e.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Ubytování je možné jen pro zájmové skupiny, turisty, dětské letní a zimní rekreace.

Vybavení

Kuchyň
Samotnou kuchyni je možné si pronajmout s kompletním vybavením, které je její součástí (jedná se především o plynový sporák, cukrářské trouby, kuchyňský robot, smažící pánev, hrnce, kastroly, mísy na polévku, talíře, nože, příbory atd.)
Soc. zařízení
4 sprchy, 7 wc
Topení
Zajištěno provozovatelem chaty.
Internet/Wifi

Okolí a výlety

V okolí lyžařských areálů (Čerťák, Malá Morávka), přírodních památek (vrchol Pecný, Ztracené kameny, Medvědí skály). Oblíbené místo pro běžkaře, letní pobyty v okolí jednoho z vrchů hrubého Jeseníku, Mravencovky.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 06.12.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.