Chata Pod Úhorem, Deštné

Adresa: Deštné, Plasnice, okr. Rychnov nad Kněžnou, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 700m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
4x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata Pod Úhorem je postavena 2km od centra Deštného v Orlických horách, na okraji obce Plasnice. Díky své poloze je chata ideálním místem pro sportovně založené jedince. Kapacita ubytování je 16 lůžek ve 4 pokojích. Objekt prošel v roce 2007 renovací a celý interiér je obložen dřevem, což mu dodává na útulnosti. Posedět můžete na kryté terase, k dispozici je uzamykatelný prostor na lyže/kola. Kolem chaty je udržovaný pozemek, gril, ohniště, venkovní posezení a pro děti dětský koutek s houpačkou a pískovištěm. V létě je k dispozici bazén. V chatě najdete vše, co byste během svého pobytu zde mohli potřebovat. Je skvělým výchozím místem pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.poduhorem.wz.cz

Ceník

rezervace / dotaz

12600 Kč / objekt / týden
1800 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kychyň má dvě linky, součástí vybavení je varné i stolní nádobí, 2x lednice, el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice.
Soc. zařízení
3x koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC)
Topení
elektro kotel + kamna na dřevo a brikety

Okolí a výlety

Mezi oblíbené turistické cíle patří například tvrz Skutina (4 km), skicentrum Deštné (4 km), rozhledna Velká Deštná (6 km), rozhledna Skuhrov nad Bělou (11 km), ski centrum Zdobnice (11 km), rozhledna Dobrošov (13 km) a zámek Nové město nad Metují (13 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.05.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.