Chalupa Terešov, Hlubočany

Adresa: Hlubočany, Terešov, okr. Vyškov, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Brno a okolí
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
1x 2L a 1x 3L pokoj + přistýlka

Chalupa Terešov leží v blízkosti lesa ve stejnojmenné obci. Chalupa se pronajímá jako celek jedné skupině hostů, kterých může být maximálně šest. V obývacím pokoji hosté naleznou rozkládací pohovku, gauč, křeslo, televizi. O tu správnou atmosféru se stará krb na dřevo. Ložnice je průchozí. Kuchyně objektu je vybavena vším potřebným k vaření hostů – vaření probíhá na kombinovaných kamnech. V koupelně je vana a umyvadlo, WC je umístěno samostatně. Ohřev vody zajišťuje bojler. Na dvoře je připraveno malé kryté posezení, v letních měsících lze využít také bazénu na zahradě. Chalupa je příjemným místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v úzkém rodinném kruhu a určitě plně uspokojí zejména milovníky krásné krajiny.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupateresov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6900 Kč / objekt / týden
990 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V kuchyni je linka, malý ohřívač na teplou vodu, rychlovarná konvice, kombinovaná kamna na vaření, lednička, kávovar, mikrovlnka, malá kamna na přitopení, stůl a rohová lavice. Kuchyně je vybavena nerezovým nádobím na vaření a nádobím na podávání jí
Soc. zařízení
V koupelně je vana a umývadlo, boiler na teplou vodu. WC je samostatné v síni za kuchyní.
Topení
Chalupa se vytápí horkovzdušným krbem a kamny v kuchyni.

Okolí a výlety

zoopark Vyškov (4 km), aquapark Vyškov (4 km), větrný mlýn ve Chvalkovicích (10 km), zámek Brodek u Prostějova (15 km), větrný mlýn v Ruprechtově (16 km), zámek Cetechovice (19 km), zámek Koryčany (19 km)

Okolní chaty

Chata Káťa

Ruprechtov
Max. 10 osob
17500 Kč/objekt/týden 15 km
Chata Káťa

Rezervace / dotaz

např. 06.07.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.