Apartmány Červený Dvůr, Český Krumlov

Adresa: Český Krumlov, Červený Dvůr 9, okr. Český Krumlov, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 20 osob, 5 pokojů
4x 4L pokoj + 4x přistýlka

Apartmány Červený dvůr se nacházejí v historickém městě, které překypuje památkami, v Českém Krumlově. Ubytovat se zde může až patnáct osob ve třech samostatných pětilůžkových apartmánech. Ve větším pokoji s dvojlůžkem se nachází také kuchyňský kout se vším potřebným vybavením k vaření. Lednice je umístěna na chodbě. Každý apartmán je vybaven vlastním samostatným WC a sprchovým koutem. Vytápění je řešeno centrálně pomocí krbových kamen a teplovodních rozvodů. Objekt je celý vybudován z přírodních materiálů, má tak specifickou atmosféru, díky které se sem budete rádi vracet. Okolí nabízí řadu příležitostí k výletům a to jak do přírody, tak za kulturními památkami.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.apartmany-cervenydvur.cz/cs

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
400 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňská linka vybavená varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, zapékací troubou, vestavěnou lednicí, bílým i černým nádobím, plastové misky, příbory, sklenice, základní kuchynské potřeby mycí prostředky, útěrky, navíc možnost vařen
Soc. zařízení
Každý byt s vlastní koupelnou a wc. el boiler 120 - litrů, velký zděný sprchový kout 1,5 m2,umyvadlo, wc, vytápěný el. přímotopem.
Topení
Vytápění dřevem, elektrické vytápění, možnost vytápění kachlovým sporákem na dřevo.

Okolí a výlety

sjezdovka Rohy, běžecké trasy Kleť, rybník Velká Olšina, rybolov Malá Olšina, Třeboň, Boubínský prales, Český Krumlov, Národní park Šumava, vodní nádrž Lipno

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.06.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.