Apartmánový dům Pasťák, Kouty nad Desnou

Adresa: Kouty nad Desnou, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 62 osob, 10 pokojů
4x 6L, 2x 8L, 1x 4L pokoje a 3x 6L apartmány

Objekt je situován PŘÍMO V CENTRU Kout nad Desnou, 350 metrů od Ski areálu Kouty. Apartmánový dům je vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny, ale především ty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou na kole či lyžích. Celková kapacita je 62 míst v celkem 10 apartmánech. Nově nabízíme možnost společenské místnosti pro cca 30 osob. Vytápění elektrikou. Parkování u objektu na vlastním parkovišti. V létě máte možnost posezení na zahradě, u ohniště, grilu, či u bazénu. Děti jistě uvítají vybavené dětské hřiště s lanovou a lezeckou stěnou, skluzavkou,houpačku a domečkem na hraní, rádi si zaskáčou na trampolíně ( 3m) a pohrají na pískovišti. Pro malé i velké je k dispozici stůl na ping pong. V zimě Vám Jeseníky nabízí rozptýlení širokou škálou nabídky lyžování sjezdového i běžkového. Pro naše klienty nabízíme slevy na lyžování v okolních skiareálech, více informací na www.kouty.eu

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.kouty.eu/jeseniky_ubytovani_kouty_nad_desnou_pastak.html

Ceník

rezervace / dotaz

8120 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
200 Kč / osobu / den

Cena za apartmán v sezonu se pohybuje od 8120,- Kč plus spotřebované energie, poplatky obci, poplatky za povlečení
ceny od 200Kč/os/den

Vybavení

Kuchyň
Vybavení každé kuchyně: 1 x lednice, 1 x varná deska, varná konvice, digestoř, mikrovlnná trouba, stůl, židle, jídelní kout.
Soc. zařízení
Sociální zařízení každý apartmán má své vlastní.
Topení
Ústřední topení

Okolí a výlety

Ski areál Kouty (1km), ski areál Šindelná (2 km), Ski areál Přemyslov (3 km), ski areál Červenohorské sedlo (4 km), Vřesová studánka (5 km), Červenohorské sedlo (5 km) , elektrárna Dlouhé stráně (5 km)

Letní aktivity
Přímo v Koutech projížďky na koních, wellness v hotelu Dlouhé stráně. Nezapomenutelná je návštěva elektrárny Dlouhé stráně. Areál Kouty nabízí širokou škálu zábavy a výletů. V Loučné nad Desnou je možno navštívit sportovně rekreační areál Kociánov, kde je velké hřiště pro děti se spoustou atrakcí, dále zde pak můžete vyzkoušet rybolov a také procházku v nedalekém zámeckém parku. V Loučné nad Desnou je rovněž možno si pronajmout hřiště či zahrát minigolf, je zde i rampa a skatepark. Dokonce je možno si v Loučné zahrát i paintball. Ve velkých Losinách můžete navštívit termální koupaliště Velké Losiny, zámek Veklé Losiny, lázně Velké Losiny, Papírna a muzeum papíru Velké Losiny. Areál zdraví Velké Losiny. Také zde můete vyhledat minigolf a rybolov.<br

Okolní chaty

Chata Diana

Kouty nad Desnou
Max. 22 osob
20900 Kč/objekt/týden 1.3 km
Chata Diana

Chata Lanovka

Kouty nad Desnou
Max. 5 osob
4000 Kč/objekt/týden 1.4 km
Chata Lanovka

Chata Sedlovka

Kouty nad Desnou
Max. 5 osob
4000 Kč/objekt/týden 1.4 km
Chata Sedlovka

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.