Chalupa v Kuksu, Kuks

Adresa: Kuks, Kuks 88, okr. Trutnov
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Podkrkonoší a Královehradecko
Nadm. výška: 340m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
4x 3L pokoj

Chalupa v Kuksu se nachází v malebné východočeské vesničce na Labi, v nádherné přírodě Podkrkonoší v Královehradeckém kraji s možností ubytování až 13 osob. Součástí chalupy je v přízemí velká společenská místnost s jídelnou a krbovými kamny, kompletně vybavená kuchyně, předsíň a centrální chodba s dřevěným schodištěm do patra, samostatné WC, komora s pračkou a garáž. V podkroví jsou k dispozici 4 ložnice a 3 koupelny. Na oploceném pozemku je dlážděné parkoviště, branky na malý fotbal, venkovní ohniště s lavičkami, zahradní gril, bazén, dětský bazének, houpačka s prolézačkou, dětské pískoviště a venkovní posezení. Chalupa je ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky aktivně strávené dovolené.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.kuks.eu

Ceník

rezervace / dotaz

16800 Kč / objekt / týden
2400 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kompletně vybavená kuchyně, lednice, prostor pro uskladnění potravin
Soc. zařízení
V přízemí 1 x WC + pisoár s automatickým splachováním a umyvadlo.
V podkroví 3 x sprcha, 1 x vana, 4 x umyvadlo, 3 x WC.
Topení
Vytápění a příprava teplé vody centrální (zemní plyn), navíc krbová kamna ve společenské místnosti. V koupelnách topné žebříky pro temperování mimo topnou sezónu a pro sušení ručníků.

Okolí a výlety

Mezi zajímavosti v okolí patří unikátní barokní areál Hospital Kuks (0,5 km), 26 km dlouhá cyklostezka spojující Kuks a Hradec Králové (0,5 km), Křížová cesta 21. století (1,5 km) nazývaná též Příběh naděje a utrpení člověka, je ztvárněním 15 sochařských děl významných současných autorů nainstalovaných ve volné přírodě nedaleko obce Stanovice, dále Tyršovo koupaliště (7 km), ZOO Dvůr Králové (8 km), Pevnost Josefov (10 km), přehrada Les Království (13 km), která je neobvyklá svým vysoce estetickým stavebním provedením nebo Babiččino údolí a zámek Ratibořice (17 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 27.04.2017
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě