Ubytování Valtice, Valtice

Uzavřeno/nepřijímá rezervace
Adresa: Valtice, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 4 osob, 2 pokoje
2x 2L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V centru překrásných Valtic se nachází klidné ubytování v podkroví rodinného domu. Ubytovat se zde mohou až čtyři osoby ve dvou pokojích. Ubytování je obzvláště vhodné pro rodinné pobyty. Přespat lze na manželském dvojlůžku, rozkládacím gauči a po dohodě je možné pokoj vybavit přistýlkou. K dispozici je jídelní kout, kuchyňská linka s veškerým vybavením – lednicí, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a rychlovarnou konvicí. Součástí apartmánu je barevný televizor. Sociální zařízení je vybaveno WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Hosté mají k dispozici terasu s posezením, v letních měsících je umožněno koupení v bazénu. Po dohodě je možné zajistit řízenou degustaci vín ve sklípku. Pobyt ve Valticích je ideální pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy tohoto jedinečného kraje, který překypuje památkami.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.valtice-ubytovani.eu

Ceník

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
K dispozici je jídelní kout, plně zařízená kuchyňská linka, která je vybavena lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou, a rychlovarnou konvicí.
Soc. zařízení
Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Je společné pro oba pokoje.
Topení
Dům má ústřední topení.

Okolí a výlety

zámek Valtice, zámek Lednice, Minaret, Nejdecký mlýn (8 km), hrad Janův Hrádek (8 km), Dívčí hrady Pavlov (16 km), skalní útvar Děvín (16 km)

Okolní chaty

Uzavřeno/nyní nepřímáme rezervace