Ubytování Vacov, Vlkonice

Adresa: Vlkonice, Vlkonice 131, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 660m
Kapacita: 10 osob, 3 pokoje
2x 3L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Ubytování ve dvoupodlažním domku na okraji obce Vacov - Vlkonice, která je posazena do krásné šumavské krajiny se nachází přibližně 12 km severozápadně od města Vimperk. Ubytování je celkem pro 10 osob a skládá se ze dvou ubytovacích jednotek s vlastními vchody. V přízemí chalupy je chodba, koupelna s WC, plně vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl, obývací pokoj s posezením a TV, vstup na prosklenou verandu s posezením a dvě ložnice. V patře je také kuchyně, jídelní stůl, obývací pokoj a jedna ložnice. Prostředí je ideální pro rekreaci v každém ročním období, a to pro kvalitní značené cyklotrasy i nedaleké lyžařské ski areály.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupavacov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
400 Kč / osobu / den

Psi po dohodě: Malá a střední plemena 70,-Kč/den
Poplatek obecnímu úřadu je 12,-Kč/os./noc
Spotřebu elektrické energie hradí hosté na místě.

Vybavení

Kuchyň
mikrovlná trouba, varná konvice, sporák, lednička
Soc. zařízení
přízemí: 1 koupelna s vanou a sprchou + WC
1.patro: l koupelna s vanou a sprchou + WC
Topení
tepelné čerpadlo

Okolí a výlety

V okolí je možné provozovat jak letní (cykloturistika, koupání, turistika, letní sporty, rybaření, houbaření), tak i zimní sportovní aktivity (běžecké i sjezdové lyžování). V okolí se nachází několik koupališť: přírodní koupaliště Rohanov (1 km), plavecký bazén Strakonice (20 km), aquapark Horažďovice (30 km), plavecký bazén Prachatice (40 km), přehradní nádrž Lipno (50 km). V zimě je možné navštívit několik vleků: Javorník (4 km), lyžařský areál Zadov, lyžařský areál Kašperské hory. Další zajímavosti v okolí jsou Klostermannova rozhledna Javorník, rozhledny Poledník, Svatobor u Sušice nebo na Boubíně, hrady a zámky Rábí, Kašperk, Velhartice, Vimperk nebo skanzen Hoslovický mlýn.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.