Ubytování U sjezdovky, Dalečín

Adresa: Dalečín, Dalečín 93, okr. Žďár nad Sázavou
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 15 osob, 5 pokojů
2x 2L, 1x 3L a 2x 4L pokoj

Chalupa „U sjezdovky“ ležící na kraji vesnice Dalečín na Vysočině nabízí ubytování do 15 osob. Ubytování v soukromí je vhodné pro rodiny s dětmi, oslavy, cyklo i celoroční dovolené. V chatě se nachází plně vybavená obytná kuchyň s kachlovými kamny, Wi-Fi a 2 až 4 lůžkové pokoje s koupelnou a WC. Na oplocené zahradě kolem chalupy je pergola k posezení, venkovní ohniště s roštem, dětské atrakce (skluzavka, pískoviště, pingpongový stůl, atd.). Součástí chaty je úschovna i parkoviště pro min. 4 auta. V objektu je povoleno ubytování se zvířecími mazlíčky. Cca 300 m od chalupy je možné využít nově vybudované dětské hřiště u místní školy.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.dalecin-ubytovani.com

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Velká obytná kuchyň s kachlovými kamny vybavená lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, topinkovačem, kávovarem + 3 stoly s židlemi a lavice
Soc. zařízení
3 koupelny, 4x WC
Topení
krb na dřevo

Okolí a výlety

Chata leží v bezprostřední blízkosti místní sjezdovky a cyklotrasy kolem Virské přehrady, 25 km od hradu Perštějn, 17 km od zříceniny hradu Zubštejn. Dále je v okolí Westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli, nebo Národní kulturní památka Zelená hora ve Žďáře nad Sázavou.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.06.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.