Ubytování U Ostřížků, Vrbice

Adresa: Vrbice, Vrbice 435, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 280m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj + 2x přistýlka

Ubytování U Ostřižíků leží v klidné vinařské obci Vrbice. Jedná se o nově rekonstruovaný vinný sklípek, který má kapacitu až osm osob. Hostům je k dispozici podkrovní apartmán a také malý pokojík pro dvě osoby v přízemí. Podkroví je plně vybaveno, v kuchyňce mohou hosté využívat kuchyňský kout s elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V koupelně je kromě WC také sprchový kout. Za deštivých dnů lze odpočívat při sledování velké LCD televize s DVD přehrávačem. Plně k dispozici je pro hosty vinotéka ve sklepě. Posedět lze na venkovní terase s venkovním grilem. Pro děti je připraveno pískoviště. Hledáte-li klidný odpočinek na čerstvém vzduchu a u sklenky vína, je ubytování ve Vrbici tím ideálním pro Vás.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.uostrizku.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6000 Kč / objekt / týden
860 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně zařízený kuchyňský kout s elektrickým sporákem a troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a pressovačem.
Soc. zařízení
V apartmánu koupelna s WC a sprchovým koutem.
V přízemí za degustační místností 2 x WC.
Topení
El. přímotopy a krb s rozvody teplého vzduchu, vytopí celý objekt.

Okolí a výlety

Lednicko-valtický areál, Bořetice, Němčičky, Kobylí, Bylinkový ráj Čejkovice, Břeclav, Hodonín, Mikulov, chráněná krajinná oblast Pálava, vodní nádrž Nové mlýny

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.