Apartmány Brychovi, Králíky

Adresa: Králíky, Červený Potok 10, okr. Ústí nad Orlicí, Trasa>
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 620m
Kapacita: 15 osob, 3 pokoje
Tři apartmány s kuchynkou jednim pokojem a koupelnou. 6 lůžkový apartman , 5 lůžkový apartman , 4 lůžkový apartman

Ubytování U Jarka se nachází v klidné vesničce Červený Potok poblíž lyžařského centra Dolní Morava v oblasti Národní přírodní rezervace Králický Sněžník na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Ubytování v soukromí pro 2 – 8 osob celkem ve dvou pokojích nabízí obývací pokoj s kompletně zařízenou kuchyní a rozkládacím gaučem pro dva, dále TV, sociální zařízení (koupelna a WC) a parkování přímo u objektu. Stravování je vlastní ale je zde možnost stravování v místní restauraci vzdálené cca 50 m od objektu s možností domluvy celodenního stravování a zhruba 300 m od domu se nachází travnaté hřiště pro kopanou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.apartmany-brychovi.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
1200 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

6 lůžkový apartmán
Cena za apartman 1800,-Kč/noc

5 lůžkový apartman
Cena za apartman 1500,-Kč/noc

4 lůžkový apartman
Cena za apartman 1200,-Kč/noc

Vybavení

Kuchyň
Kompletně zařízená kuchyň
Soc. zařízení
Koupelna - sprchový kout, WC
Topení
Ustřední vytápění

Okolí a výlety

Okolí je přímo stvořené pro cykloturistiku a turistiku různé náročnosti, od výletů s dětmi po náročné trasy na horských kolech. Trasy Vás mohou zavést například na Svatou Trojici, Severomoravskou chatu, zříceninu Nového hradu nad obcí Bohdíkov a nebo do náročných terénů v okolí Králického Sněžníku. Dominantou a častým místem turistických výletů je samozřejmě vrchol Králického Sněžníku. Pro výstup je možno zvolit několik tras – přes Staré Město pod Sněžníkem, také přes obec Dolní Morava, nově se nabízí možnost méně náročného výstupu při použití lanovky k zbrusu nové chatě Slaměnka. Mezi další zajímavosti v okolí patří horské středisko Dolní Morava s možností aktivního vyžití nejen v zimním období, Králická pevnostní oblast s Vojenským muzeem Prostřední Lipka (4 km), tvrz Hůrka (4 km), pevnost Bouda, dělostřelecká tvrz Těchonín, dále zámek v Žamberku, hrad v Litici nad Orlicí, historické jádro města Jablonné na Orlicí, barokní zámek a Muzeum řemesel v Letohradě, zámek, ruční papírna a lá

Okolní chaty

Chalupa Hedeč

Dolní Hedeč
Max. 12 osob
14000 Kč/objekt/týden 3.6 km
Chalupa Hedeč

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.