Ubytování Tříč, Vysoké nad Jizerou

Adresa: Vysoké nad Jizerou, Horní Tříč 99, okr. Semily, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 560m
Kapacita: 10 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj + 2x přistýlka

V malebném horském městečku Vysoké nad Jizerou leží ubytování Tříč. Je určeno pro pobyty maximálně deseti osob. Tuto kapacitu ocenění zejména dvě spřátelené rodiny s dětmi či malá skupinka přátel. V přízemí je velká obytná místnost, která je kachlovými kamny rozdělena na kuchyň a jídelnu. Slouží zároveň jako společenská místnost (barevná TV). Kuchyň je vybavena elektrickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, myčkou na nádobí a nádobím. Patro je vyhrazeno dvěma čtyřlůžkovým ložnicím Chalupa se nachází v klidné oblasti vaše dovolená tak nebude nikým rušena, ať už se budete věnovat sportu, relaxaci či zábavě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www tric99.webnode.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6600 Kč / objekt / týden
950 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je vybavena elektrickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, myčkou na nádobí a nádobím.
Soc. zařízení
Přízemí - jedna koupelna - vana, umývadlo + WC.
Patro - WC + umývadlo.
Topení
Budova je vytápěna elektrickým podlahovým topením, jehož provoz je řízen programovatelnými termostaty. V kuchyni je příjemné zatopit si i v kachlových kamnech.

Okolí a výlety

ski areál Kamenc (1 km), ski areál Šachty (2 km), ski areál Paseky nad Jizerou (4 km), ski areál Homole Poniklá (5 km), Kořenov - Rejdice (6 km)

Okolní chaty

Chalupa U Jizery

Rokytnice nad Jizerou
Max. 16 osob
9400 Kč/objekt/týden 3.4 km
Chalupa U Jizery

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.