Ubytování Triangl, Hlohovec

Adresa: Hlohovec, Hlavní 271, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 3L pokoj + přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Ubytování Triangl se nachází v malebné obci Hlovovci, uprostřed Lednicko-valtického areálu na Jižní Moravě. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i party přátel. Maximální ubytovací kapacita objektu je 8 osob. K dispozici jsou dvě ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyň s jídelním stolem, koupelna, WC, šatní skříně, obývací pokoj a možnost přistýlky. Využít můžete také dvůr, kde se nachází venkovní posezení s grilem a přístřeškem pro úschovu kočárku nebo sportovního náčiní. Po předchozí domluvě je možné vzít si s sebou domácí zvíře, za něž majitel plně zodpovídá. Objekt se nachází jen kousek od spousty významných kulturních a historických památek, výborného moravského vína a dobrého jídla.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovanitriangl.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyně(mikrovlnná trouba, konvice, nádobí, lednička a mrazák, plyn. sporák)
Soc. zařízení
Koupelna s vanou a samostatné WC
Topení
Ústřední plynové

Okolí a výlety

Lednicko-Valtický areál nabízí nepřeberné množství kulturního vyžití. Všechny významné pamětihodnosti si můžete prohlédnout pěšky nebo na kolech. Za návštěvu jistě stojí zámek zámek Lednice (4 km), zámek Valtice (4 km), Nejdecký mlýn (4 km), rozhledna Minaret (5 km), Janův Hrádek (6 km), zřícenina Dívčí hrady (14 km) nebo skalní útvar Děvín (14 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.