Ubytování Pernink, Pernink

Adresa: Pernink, Nejdecká 341, okr. Karlovy Vary, Trasa>
Kraj/Oblast: Karlovarský kraj, Krušné hory
Nadm. výška: 820m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

V Perninku v Krušných horách se nachází stejnojmenné ubytování, které je určené pro osm osob. Z kapacitních důvodů je ideální pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou dva čtyřlůžkové v přízemí rodinného domu. Každý pokoj má svůj vlastní vstup. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchovým koutem a WC - v každém pokoji. Kuchyňský kout je vybaven dřezem, dvouplotýnkovým elektrickým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory, nádobím na stolování a vaření. V případě potřeby je možné oba pokoje propojit. Na své si v Perninku přijdou zejména milovníci krásné horské přírody.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www marianpanak.cz/panakNEW/indexNEW.php?ID=4&lan=CJ

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňský kout je vybaven dřezem, dvouplotýnkovým elektrickým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, příbory, nádobím na stolování a vaření.
Soc. zařízení
2x koupelna s WC
Topení
ústřední

Okolí a výlety

železniční viadukt Pernink (1 km), rozhledna Blatenský vrch (4 km), rozhledna Tisovský vrch (4 km), rozhledna Plešivec (4 km), Zitina rozhledna (4 km), ski areál Klínovec (11 km), ski areál Neklid (12 km)

Okolní chaty

Chata Archa

Pernink
Max. 48 osob
220 Kč/os./den 0.1 km
Chata Archa

Rezervace / dotaz

např. 06.07.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.