Ubytování Ostrov u Macochy, Ostrov u Macochy

Adresa: Ostrov u Macochy, Sadová 432, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 16 osob, 8 pokojů
dvojdům, v každé polovině 4x 2L pokoj

V samém srdci Moravského krasu, v malebné obci Ostrov u Macochy, leží novostavba dvojdomku, který poskytuje ubytování až pro 16 osob. Obě poloviny domu jsou vybaveny naprosto shodně a nabízí pohodlné ubytování pro spřátelené rodiny či party kamarádů. V každém patře se nachází vybavená kuchyně s obývacím pokojem a koupelna s WC, sprchovým koutem, umyvadlem a vanou. Pokoje v horních patrech obou polovin jsou vybaveny balkónem, z přízemí je přístup na prostornou terasu s letním posezením. Celý objekt je pokrytý bezdrátovým internetem. Ubytování v Ostrově u Macochy poskytuje dostatek prostoru pro všechny, kteří chtějí trávit svou dovolenou, s knihou na zahradě, ale i pro ty, kteří hledají aktivnější trávení volného času. Okolí nabízí množství, zejm. přírodních zajímavostí, zkrátka však nepřijdou ani sportovně založení návštěvníci.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.taw.cz/index.php/cs/ubytovani/uvod

Ceník

rezervace / dotaz

44800 Kč / objekt / týden
6400 Kč / objekt / den
800 Kč / osobu / den

16L chata 6400 Kč/noc

Vybavení

Kuchyň
V objektu se nachází plně a nadstandartně vybavená kuchyň s vestavěnou troubou, indukční deskou, myčkou, digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí (v každém patře).
Soc. zařízení
Každé patro má svou vlastní koupelnu a WC, vybavenou sprchovým koutem a vanou.
Topení
Podlahové topení.

Okolí a výlety

Moravský kras, Punkevní jeskyně, propast Macocha, jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, větrný mlýn v Ostrově u Macochy (1 km), jeskyně Sloup (4 km), rozhledna Veselice (5 km), větrný mlýn v Rudici (6 km), větrný mlýn v Ruprechticích (8 km), zámek Rájec nad Svitavou (10 km)

Okolní chaty

Chata Lipovec

Lipovec
Max. 8 osob
12900 Kč/objekt/týden 2.5 km
Chata Lipovec

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.