Ubytování Na statku, Česká Skalice

Adresa: Česká Skalice, Zlič 8, okr. Náchod, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Adršpach a Náchodsko
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 25 osob, 5 pokojů
1x 4L, 3x 5L a 1x 6L apartmán

Ubytování Na Statku se nachází v obci Zlíč u České Skalice, v malebném prostředí Babiččina údolí. Apartmány jsou v rodinném penzionu, v areálu nově zrekonstruovaného bývalého statku. K dispozici je 5 zařízených ubytovacích jednotek s maximální kapacitou 25 osob. Hostům je mimo jiné k dispozici společenská místnost s kulečníkem, stolní tenis, dětský koutek, gril, bazén a trampolína. V okolí je spousta možností trávní volného času - nedaleko je Babiččino údolí a Ratibořický zámek, restaurace, cukrárna, čerpací stanice, cyklistické a turistické trasy a všude kolem krásné prostředí Orlických hor a Podkrkonoší.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.ubytovaninastatku.cz

Ceník

rezervace / dotaz

9200 Kč / objekt / týden
1320 Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyňka
Soc. zařízení
koupelna, WC
Topení
ústřední vytápění

Okolí a výlety

Ideálním místem na vodní sporty a rybaření je Česká Skalice s přehradou Rozkoš. Ve městě je dále muzeum Boženy Němcové, tvrz Rýzmburk a koňský ranč. Za návštěvu také stojí zámek Kuks s Braunovými sochami, Náchodský zámek, Opočenský zámek, zámek v Novém Městě nad Metují, Broumovský klášter, muzeum Josefa Čapka a ZOO ve Dvoře Králové.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 02.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.