Ubytování na Cihelně, Bořetice

Adresa: Bořetice, Bořetice 193, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 10 osob, 3 pokoje
1x 3L a 1x 5L pokoj + 2x přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Apartmánový dům Na Cihelně se nachází v obci Bořetice. Je určeno až pro deset osob. Je tak vhodné pro pobyty dvou spřátelených rodin nebo menších skupin kamarádů. Sociální zařízení – koupelna se sprchovým koutem – je umístěno společně s WC do jedné místnosti. V přízemí objektu je prostorná společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem a televizí. Do tohoto prostoru je také možné umístit až dvě přistýlky. V podkroví jsou dvě ložnice – pětilůžková a třílůžková, celé obložené dřevem. K dispozici je i venkovní posezení s krbem a samozřejmostí jsou parkovací místa. Součástí ubytování je hostům k dispozici také vinný sklep, v kterém je možné domluvit řízenou degustaci. Bořetice leží v krásné krajině v niž je řada příležitostí k odpočinku i klidné sportovní aktivitě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.boretice.com

Ceník

rezervace / dotaz

9000 Kč / objekt / týden
1290 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavený kuchyňský kout
Soc. zařízení
Sociální zařízeni a sprchový kout.
Topení
El. přímotopy.

Okolí a výlety

zámek Lednice, zámek Valtice, Mikulov, chráněná krajinná oblast Pálava, minaret (12 km), Nejdecký mlýn (13 km), hrad Janův hrádek (13 km), Dívčí hrady Pavlov (14 km), skalní útvar Děvín (17 km, rozhledna Židlochovice (20 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.