Ubytování Měruše, Vlkov u Veselí nad Lužnicí

Adresa: Vlkov u Veselí nad Lužnicí, polosamota u silnice před kempem
okr. Tábor, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 25 osob, 7 pokojů
2L - 5L pokoje
Provoz měsíce:
X
X
X
X
5
6
7
8
9
10
X
X

Ubytování v příjemné chalupě se zahradou leží v klidné osadě Měruše. Celková kapacita objektu je 17 osob, ubytování probíhá ve dvou samostatných částech, pro osm a deset osob. Obě části jsou vybavené vlastní kuchyňkou, v které hosté naleznou vše potřebné k vlastnímu vaření. Samozřejmostí je sociální zařízení – WC, umyvadlo a sprchový kout. Na zahradě je možné využívat pergoly, kde je umístěn venkovní krb a otevřené ohniště. Ubytujete- li se v osadě Měruše, dostane se vám klidné a ničím nerušené dovolené, na kterou určitě nezapomenete. Okolí totiž poskytuje řadu příležitostí k prožití příjemného času poznáváním nových přírodních i kulturních památek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.osada-meruse.cz

Ceník

rezervace / dotaz

12000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
200 Kč / osobu / den

Víkend chata se soc.zař. 4 osoby, nebo pokoj penzionového typu pro 2-3 osoby
500,-/den

Vybavení

Kuchyň
2x kuchyňský kout
Soc. zařízení
Všechny pokoje mají sprchu a WC, to je 6 krát, navíc zahradní sociální zař. Vše nově rekonstruované, ne však honosné, je to v chalupářském stylu. Vaření ve dvou společenských prostorách je možné.
Topení
Letní provoz, který nabízíme je bez vytápění, ochlazování je větráním. Případný podzimní provoz mže být z jedné poloviny lokálně vytápěný kamny na dřevo. Dřevo možné od poskytovatele.

Okolí a výlety

zámek Jemčina (11 km), zámek Pluhův Ždár (15 km), zámek Třeboň (16 km), zámek Červená Lhota (17 km), rozhledna Krátošice (20 km), Jindřichův Hradec (20 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.05.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.