Ubytování Bučávky, Bučávka

Adresa: Bučávka, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 360m
Kapacita: 7 osob, 2 pokoje
1x 3L a 1x 4L pokoj

Chalupa Bučávka nabízí stylové ubytování v domě zařízeném nábytkem z dob našich babiček. Nachází se v klidné vsi Bučávka, v již zapomenutém kraji Osoblažska. Ubytování je vhodné pro milovníky přírody a klidu. V objektu je jen suché wc, stará kamna a vše je uzpůsobeno tak, jako byste se vrátili v čase. Je zde možnost vzít si s sebou své domácí mazlíčky a také možnost jízdy na konících, kteří jsou hned u chalupy. U domu je velká, krásná zahrada a sad, jenž je možno hojně využívat. Dále je zde ohniště, možnost grilování na terase, stanování a hraní různých her. Z domu je hezký výhled na lesy, pole a louky, které jsou všude kolem. Chalupa je ideálním místem pro podnikání výletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.z-bucavky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

4500 Kč / objekt / týden
650 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňka – vaření na kamnech nebo el. plotýnkovém vařiči,mikrovlnná trouba,lednička
Soc. zařízení
suché WC, pumpa
Topení
stará kamna

Okolí a výlety

Můžete navštívit například Dívčí hrad (4 km), zámek Krnov (14 km), rozhlednu Biskupská Kupa u Zlatých hor (15 km), kamennou rozhlednu z roku 1903 Cvilín (16 km), Ski areál Příčná (17 km), rozhlednu Hanse Kudlicha (19 km) a mnoho dalších zajímavých míst.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.