Ubytování Bohuňov, Bohuňov

Adresa: Bohuňov, okr. Žďár nad Sázavou, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 620m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
1x 2L, 1x 3L a 1x 4L pokoje

Ubytování Bohuňov se nachází na Českomoravské vrchovině v obci Bohuňov, 6 km od Bystřice nad Pernštejnem a 12 km od Nového Města na Moravě. Rodinný dům s oddělenou garáží s možností parkování je ideálním místem pro celoroční relaxaci a rekreaci. Kapacita ubytování je max. 9 osob po celý rok. Dům má plynové vytápění, terasu s posezením a další posezení s grilem za domem v zahradě. V přízemí domku se nachází vstupní hala, schodiště do 1. patra, ložnice s koupelnou a WC, obývací pokoj a jídelní kout. Kuchyně je plně zařízená včetně nádobí a propojena a se vstupem na terasu - možnost stolovat venku. V 2. patře jsou 2 ložnice s koupelnou. Přilehlá zahrada je osazena okrasnými dřevinami a upraveným trávníkem s možností posezení - zahradní nábytek, gril. V domě je zákaz pobytu domácích zvířat - kočky, psi, atd. dále platí zákaz kouření v domě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.dumvbohunove.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V kuchyni je plynová deska, elektrická a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem (120 + 30 l), myčka nádobí, rychlovarná konvice a veškeré potřebné nádobí.
Soc. zařízení
V přízemí se nachází samostatné WC s umyvadlem, dále koupelna s WC, vanou, pračkou a sušičkou. V 1.patře je koupelna s WC a sprchovým koutem.
Topení
Dům je vytápěn plynovým topením.

Okolí a výlety

Okolí se zalesněným terénem je vhodné pro příjemné procházky, cykloturistiku a turistické výlety po celý rok. V okolí se nachází několik lyžařských vleků (Dalečín, Karasín), zámek v Lysicích, hrad ve Svojanově nebo několik zřícenin (Štarkov, Dalečín).

Okolní chaty

Chalupa Zvole

Zvole
Max. 15 osob
17040 Kč/objekt/týden 7.7 km
Chalupa Zvole

Rezervace / dotaz

např. 02.12.2020
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.