Ubytování Bílé Poličany, Bílé Poličany

Adresa: Bílé Poličany, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Podkrkonoší a Královehradecko
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

Chalupa Bílé Poličany se nachází na klidném místě a je vzdálena necelých 12 km od Dvora Králové nad Labem. Chalupa je určena pro 6 osob a přízemí chalupy tvoří dvě místnosti a sociální zařízení (oddělené WC a koupelna, pračka). V podkroví se nacházejí dvě oddělené ložnice. Kuchyň je plně vybavena, v místnosti jsou stylová kachlová kamna. V obývacím pokoji je TV a z pokoje vede vstup na krytou terasu s dřevěným zahradním nábytkem. Na rozlehlé zahradě je ohniště s posezením, přenosný gril a zahradní sprcha. Pro zábavu všech jsou připraveny houpačky, houpací síť, pískoviště s hračkami, stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, basketbalový koš, kroket, pétanque, ruské kuželky, chůdy, golfové hole s míčky, rakety na líný tenis a badminton. Pozemek je částečně oplocený s možností krytého parkování pro 1–2 auta v uzamykatelné garáži. Kolem chalupy je udržovaný trávník.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.rekreation.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7000 Kč / objekt / týden
1000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyň. K dispozici též elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, lednička, sendvičovač, stylová kachlová kamna, venkovní gril, nádobí.
Soc. zařízení
Koupelna - sprchový kout (bojler 160 l), 2 umyvadla, pračka, zrcadlo, skříňka. WC je oddělené od koupelny.
Topení
Při chladném počasí si můžete zatopit v kachlových kamnech.

Okolí a výlety

Mezi nejatraktivnější výlety v okolí patří ZOO a safari Dvůr Králové nad Labem, přehrada Les Království, pevnost Josefov, hrad Pecka s mučírnou, národní kulturní památka Hospitál – zámek v Kuksu, hrádek u Nechanic, Hořice v Podkrkonoší, kde nejdete sochařské sympozium, Smetanovy sady, Masarykovu věž samostatnosti, ochutnávku hořických trubiček, Miletín - rodiště Karla Jaromíra Erbena, dále malebné městečko Lázně Bělohrad a Empírový zámek v Ratibořicích, Babiččino údolí a muzeum Boženy Němcové.

Okolní chaty

Chata Bella

Bílá Třemešná
Max. 12 osob
10000 Kč/objekt/týden 6.6 km
Chata Bella

Rezervace / dotaz

např. 03.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.