U Dvou jasanů, Zábrodí

Adresa: Zábrodí , Zábrodí 20, okr. Náchod, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Adršpach a Náchodsko
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
Pokoje 1x 2L, 2x 2L+přistýlka a 1x 4L apartmán.

Chalupu U Dvou jasanů se nalézá na Zábrodí, v malé vesničce blízko Náchoda v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování až pro 12 osob. Na výběr je apartmán pro 3–4 lidi, a 3 dvoulůžkové pokoje (z toho dva s možností přistýlky). Součástí chalupy je plně vybavená kuchyň, dvě koupelny s WC, společenská místnost vhodná pro čtení, hraní her a odpočinek.
U chalupy je velká zatravněná zahrada s pergolou a grilem a možností parkování u objektu. Chalupa nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí, kde si užijete dovolenou na Zábrodí v okolí rybníků, lesíků a luk.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.udvoujasanu.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7000 Kč / objekt / týden
1000 Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

3L apartmán 1000 Kč/den (1200 Kč/den při jednodenním pobytu)
2L pokoj 250 Kč/den (300 Kč/den při jednodenním pobytu)

Vybavení

Kuchyň
Apartmán má plně vybavenou kuchyni pro vlastní vaření, včetně pečící i mikrovlnné trouby a ledničky, dostatek nádobí pro 6 osob.
V hale je druhá jednoduše vybavená kuchyňka (lednička, var. konvice, dvouvařič, minitrouba, nádobí.
Soc. zařízení
Samostatná koupelna (sprcha, WC) pro apartmán.
Společná koupelna (sprcha, WC) pro dvoulůžkové pokoje - přístupná z haly.
Topení
Budova je vytápěna programovatelným ústředním topením na LTO, obsluhu zajišťuje majitelka objektu. Ohřev teplé vody el. bojlerem.

Dětská postýlka, vanička, přebalovák. Vnitřní trampolína v hale pro děti do 15 let, petangue, kroket, menší zahradní gril na dřevěné uhlí, ohniště s lavičkami

Okolí a výlety

Nejbližší koupání nabízí rybníky Špinka (500 m), Brodský (1 km), Čermák (1,5 km), nové koupaliště v Náchodě (6 km) a přehrada Rozkoš (8 km). Po značené trase se milovníci pěší turistiky dostanou do Červeného Kostelce, Hronova, Náchoda, CHKO Broumovsko, České Skalice, Babiččina údolí a další… 200 m od chalupy vede cyklostezka navazující na cyklookruh Boženy Němcové. V zimě jsou k dispozici běžecké trasy na hřeben Jestřebích hor a v okolí Náchoda. Pro nadšence památek a kultury stojí za zmínku zámek a muzeum v Náchodě, bývalá vojenská pevnost Dobrošov, Jiráskův domek v Hronově, v České Skalici je muzeum Boženy Němcové, Ratibořice a Babiččino údolí a v Novém Městě nad Metují se nachází zámek a letiště s možností výcviku seskoků padákem.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 28.09.2020
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.