U advokátů, Dolní Maxov

Adresa: Dolní Maxov, Dolní Maxov 706, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 30 osob, 8 pokojů
2x 2L, 1x 3L, 3x 4L, 1x 5L a 1x 6L pokoj

Ideální místo pro ubytování skupiny přátel či školní výlety – to je chata U Advokátů v Josefově Dole v Jeseníkách. Nabízí ubytování až pro 33 osob v 8 samostatných pokojích. Pokoje jsou vybaveny od dvou do pěti lůžek, připraven je také jeden apartmán s vlastní kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní umyvadlo s teplou vodou. Společná kuchyň je vybavena vším potřebným (2 ledničky s mrazákem, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba). Společenská místnost je vybavená stylovým dřevěným nábytkem a kobercem, k dispozici je TV. Sociální zařízení je společné pro všechny pokoje, čisté a udržované, skládající se ze dvou sprchových koutů a čtyř WC. Ať už se jedná o školu v přírodě nebo firemní rekreaci – každý si přijde na své, neboť okolí nabízí řadu příležitostí pro zimní i letní radovánky a sportovní vyžití.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.uadvokatu.wbs.cz

Ceník

rezervace / dotaz

15000 Kč / objekt / týden
2150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je vybavena veškerým potřebným příslušenstvím (mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, elektrické vařiče a pečící trouba) včetně hrnců, talířů a příborů.
Soc. zařízení
4 x wc, 2 x sprchová koupelna
Topení
Plynový kotel s automatickou regulací - bezstarostný provoz.

Okolí a výlety

Jizerská magistrála, bobová dráha Janov nad Nisou, centrum Babylon Liberec, Jablonecká přehrada, Ještěd, rozhledna Císařský kámen, zámek Sychrov, zoo a botanická zahrada Liberec

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.