Turistická chalupa Smržovka, Smržovka

Adresa: Smržovka, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 560m
Kapacita: 14 osob, 2 pokoje
1x 6L a 1x 8L pokoj

Chalupa Smržovka leží na úpatí Jizerských hor při řece Kamenici. Nabízí celoroční ubytování v místě s bohatými možnostmi sportovního vyžití. Chalupa je vhodným místem pro rodinné dovolené, na své si přijdou i ti, co vyhledávají aktivní dovolenou i ti, kteří hledají klid a odpočinek. Společenská místnost je vytápěna krbem. Je vybavena sedačkou, konferenčním stolkem, TV se set top boxem, jídelním stolem, židlemi a lavicí. V kuchyni je připraveno vše potřebné k vaření. Přespání je možné ve dvou pokojích. Pokoj A je vybaven postelemi, stolkem a šatní skříní, pokoj B je vybaven stejně, ale bez stolku. Na oploceném pozemku je hostům k dispozici houpačka a pro děti je připravené pískoviště. Chalupa je ideálním ubytováním pro všechny, kteří nechtějí na své dovolené jen odpočívat, ale zároveň ji strávit také aktivně.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.smrzovkachalupa.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6000 Kč / objekt / týden
860 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Vkusně vybavená kuchyňka s ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, el. sporákem s keramickou deskou a veškerým možným vybavením pro pobyt 14 lidí.
Soc. zařízení
Sociální zařízení je nově zrekonstruované a vybavené. Jsou zde dva sprchové kouty, pro pány a dámy, a dvě toalety, taktéž.
Topení
Výtápění je plynové s možností přítápění v otevřeném krbu ve společenské místnosti. Dřevo na doptání u majitele.

Okolí a výlety

Rozhledna Tanvaldský Špičák (2 km), ski areál Tanvaldský Špičák (3 km), rozhledna Černá studnice (4 km), ski areál Lucifer (4 km), lyžařské středisko Desná – Černá říčka (5 km), ski areál Severák (5 km), rozhledna Járy Cimrmanna (5 km)

Okolní chaty

Chalupa Tara

Albrechtice
Max. 32 osob
5250 Kč/objekt/týden 3 km
Chalupa Tara

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.