Srub Rampuše, Rampuše

Adresa: Rampuše, okr. Rychnov nad Kněžnou, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj

Srub Rampuše stojí v klidné obci Rampuše v Orlických horách. Stojí na břehu rybníka, uprostřed krásné přírody. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, přátele a všechny, kteří si chtějí odpočinout od městského ruchu. Kapacita ubytování je 6 osob s možností dětské postýlky. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, 3x2L ložnice s balkóny, obývací pokoj, kachlová kamna, sociální zařízení, prosklenou verandu s pingpongovým stolem, infra saunu a vířivý bazén. U domu je také venkovní posezení, situované na molu u rybníka. Pro děti je k dispozici skluzavka, pískoviště a houpačky. Místo je ideální pro podnikání pěších a cyklovýletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupyrampuse.cz/srub

Ceník

rezervace / dotaz

9000 Kč / objekt / týden
1290 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyně - elektrická kamna se sklokeramickou deskou, trouba, myčka, mikrovlná trouba, lednička s mrazákem.
Soc. zařízení
2x WC, 1x sprcha, vnitřní vířivý bazén
Topení
elektické, kachlová kamna

Okolí a výlety

V okolí naleznete několik lyžařských areálů, např.: Ski centrum Zdobnice (4 km), Skicentrum Říčky v Orlických horách (6 km) nebo Skicentrum Deštné (10 km). Navštívit dále můžete rozhlednu Skuhrov nad Bělou (7 km), zámek Rokytnice v Orlických horách (8 km), zámek Rychnov nad Kněžnou (9 km) nebo Anenský vrch (10 km).

Okolní chaty

Chalupa Kunčinka

Kunčina Ves u Zdobnice
Max. 19 osob
17000 Kč/objekt/týden 2.3 km
Chalupa Kunčinka

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.