Roubenky pod oborou, Filipová

Adresa: Filipová , okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 550m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
obývací pokoj s rozkládací sedačkou v přízemí, 2NP 2 x 2L pokoj a koupelna

Místo zcela obklopené malebnou přírodou v srdci Jeseníků v údolí pod Červenohorským sedlem, to je ubytování Roubenky pod oborou. Skládá se ze dvou nově postavených dřevěných chalup. Každá roubenka je rozdělena do dvou samostatných apartmánů se samostatným vchodem a parkovacím místem, samozřejmou součástí je i plně vybavený kuchyňský kout a sociální zařízení (WC, sprchový kout). Ubytování poskytuje také odpočinkové a relaxační aktivity jako například saunování ve finské sauně a dětské hřiště pro děti. Ideální místo pro výlety a odpočinek v Jeseníkách. Termální lázně ve Velkých Losinách jsou 5 minut jízdy autem z našich roubenek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.roubenkypodoborou.cz

Ceník

rezervace / dotaz

11000 Kč / objekt / týden
2075 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Ceny se mění dle sezóny a počtu dní pobytu. V hlavní letní sezóně (červen až srpen) je týdenní pobyt za apartmán 13 700 Kč. Zimní týdenní pobyty v hlavní sezóně (leden-březen) stojí 14 000 Kč. Pobyt ve vedlejší sezóně stojí 11 900 Kč. Cena zahrnuje pronájem, energie, lůžkoviny s povlečením, ručníky a závěrečný úklid.

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyň s jídelnou: sklokeramická vařidlová deska, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazákem, topinkovač, kávovar, veškeré nádobí a kuchyňské potřeby
Soc. zařízení
Moderní koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se nachází v prvním patře u ložnic. Menší samostatné WC s umývátkem v přízemí.
Topení
Každý objekt je vytápěn plynovým topením doplněným o solární panely, které slouží k ohřevu užitkové vody. Teplo je po budově rozváděno ústředním vytápěním. Krbové kamna v obývacím pokoji

Terasa za roubenkou

Okolí a výlety

V okolí je spousta možností pro kulturní a sportovní vyžití a to pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně rozhodně stojí za zhlédnutí. Velké Losiny nabízejí nové termální lázně a výrobnu ručního papíru. Loučná nad Desnou je doslova obklopena lyžařskými areály v Koutech, Přemyslově, Loučné a Červenohorském sedle a v širším okolí se jich nachází samozřejmě ohromné množství. Pro cyklisty je skvělou správou, že přímo od roubenek vedou cyklostezky na hřebeny Jeseníků.

Okolní chaty

Chalupa Grúz

Kociánov
Max. 10 osob
16000 Kč/objekt/týden 2.8 km
Chalupa Grúz

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.