Roubenky pod oborou, Filipová

Adresa: Filipová, okr. Šumperk
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 550m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
obývací pokoj se sedačkou v přízemí, 2NP 2 x 2L pokoj

Místo zcela obklopené malebnou přírodou v srdci Jeseníků v údolí pod Červenohorským sedlem, to je ubytování Roubenky pod oborou. Skládá se ze dvou nově postavených dřevěných chalup. Každá roubenka je rozdělena do dvou samostatných apartmánů se samostatným vchodem a parkovacím místem, samozřejmou součástí je i plně vybavený kuchyňský kout a sociální zařízení (WC, sprchový kout). Ubytování poskytuje také odpočinkové a relaxační aktivity jako například saunování ve finské sauně.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.roubenkypodoborou.cz

Ceník

rezervace / dotaz

11000 Kč / objekt / týden
2075 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Ceny se mění dle sezóny a počtu dní pobytu. V hlavní letní sezóně (červenec a srpen) je týdenní pobyt za apartmán 12 400 Kč. Zimní týdenní pobyty v hlavní sezóně (leden-březen) stojí 14 000 Kč. Pobyt ve vedlejší sezóně stojí 11 000 Kč. Cena zahrnuje pronájem, energie, lůžkoviny s povlečením, ručníky a závěrečný úklid.

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyň s jídelnou: sklokeramická vařidlová deska, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazákem, topinkovač, veškeré nádobí a kuchyňské potřeby
Soc. zařízení
Moderní koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se nachází v prvním patře u ložnic. Menší samostatné WC s umývátkem v přízemí.
Topení
Každý objekt je vytápěn plynovým topením doplněným o solární panely, které slouží k ohřevu užitkové vody. Teplo je po budově rozváděno ústředním vytápěním.

Okolí a výlety

V okolí je spousta možností pro kulturní i sportovní vyžití a to pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně rozhodně stojí za zhlédnutí. Velké Losiny nabízejí nové termální lázně a výrobnu ručního papíru. Loučná nad Desnou je doslova obklopena lyžařskými areály v Koutech, Přemyslově, Loučné a Červenohorském sedle a v širším okolí se jich nachází samozřejmě ohromné množství. Pro cyklisty je skvělou správou, že přímo od roubenek vedou cyklostezky na hřebeny Jeseníků.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.03.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě