Roubenka Poniklá, Poniklá

Adresa: Poniklá, okr. Semily
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

Roubenka Poniklá se nachází ve stejnojmenné obci v Krkonoších. Nabízí kapacitu až osmi osob. Centrem objektu je společenská místnost s původními kachlovými kamny. Odtud se vchází do kuchyně, kde je kuchyňská linka se dřezem, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a jídelní stůl s židlemi. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC. Samozřejmostí je teplá i studená voda v celém objektu. Podkroví je vyhrazeno ložnicím. Zde hosté naleznou nejen místo na spaní, ale i dostatek úložných prostor. Okolí nabízí řadu příležitostí ke sportu i zábavě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www roubenka-ponikla.xf.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Vlastní vybavená kuchyně - kuchyňská linka, rychlovarná konvice, radiomagnetofon, CD přehravač skříňka, el. sporák + trouba, mikrovlnná trouba, pračka, myčka, lednice (110 l) + mrazák, stůl, 3x židle, pohovka.
Soc. zařízení
WC, vana + sprcha, umyvadlo
Topení
Ústřední topení, kachlová kamna. Radiátory ústředního topení jsou vkaždé místnosti chalupy, jsou řízené elektro kotlem takže, si můžete přitopit i v chladnějších letních měsících.

Okolí a výlety

rozhledna Žalý, Semily - muzeum, golfové hřiště, Turnov - zámek Hrubý Rohozec, hrad Valdštejn, Jilemnice - muzeum v budově bývalého zámku, Bozkovské dolomitové jeskyně, Polsko, KRNAP, CHKO Český ráj

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě