Rekreační dům v Paní hájích, Moravany u Kyjova

Adresa: Moravany u Kyjova, Kameňák, okr. Hodonín, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 340m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj

Rekreační dům v Paní Hájích nabízí stylové ubytování na Jižní Moravě v podhůří Chřibů. Leží v obci Moravany u Kyjova. Dům poskytuje ubytování až pro šest osob. V objektu jsou dvě samostatné ložnice, každá po dvou lůžkách a s vlastními úložnými prostory. Dvě osoby mohou přespat také v obývacím pokoji na rozkládací pohovce. Součástí obývacího pokoje je i plně vybavená kuchyně (elektrický sporák, trouba na pečení, mikrovlnná trouba...). V letních měsících lze využít hned několika posezení. Sociální zařízení je skromné, pitná voda se musí donášet od 500 m vzdálené pumpy, WC jsou v objektu dvě, jedno suché a druhé chemické v přístavku. Lze využívat hydromasážního boxu a umyvadel. Rekreační dům Paní Hájích určitě potěší všechny, kteří hledají něco specifického za příznivé ceny.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.rekreacnidum.luckytek.eu/#/home

Ceník

rezervace / dotaz

5000 Kč / objekt / týden
720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyně (elektrický sporák se sklo - keramickou deskou, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, varná konvice, lednice).
Soc. zařízení
Koupelnový kout se sprchovým/masážním boxem "Hawaii" a designovým umyvadlem s teplou/studenou užitkovou vodou. Venkovní sprcha na spodní terase. Výborná pitná voda z místních Chřibských lesů se dováží / donáší od pumpy vzdálené cca 500 m. Chemické
Topení
Elektrickými přímotopy nebo krbovými kamny.

Okolí a výlety

rozhledna Johanka (3 km), zámek Koryčany (5 km), skála Kazatelna v Chřibech (6 km), lyžařské středisko Stupava (9 km), zámek Milotice (11 km), hrad Buchlov (12 km), zámek Buchlovice (12 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 06.07.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.