Rekreace Borová Lada, Borová Lada

Adresa: Borová Lada, Borová Lada 71, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 900m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
1x 2L, 2x 3L a 1x 4L pokoj

Nově postavená chalupa Borová Lada leží ve výšce 900 m na okraji obce Borová Lada v centrální části Národního Parku Šumava jen 5 km od Knížecích plání u hranice a bývalé "Železné opony". Kapacita chalupy je 12 lůžek a k dispozici jsou čtyři pokoje, velká světnice s krbem, vinným barem a plně vybavenou kuchyní. Dále finská sauna pro více osob, zasklená veranda určena jako odpočívárna po sauně a lyžárna k uložení lyží a kol. Přímo před chalupou je volejbalové hřiště s travnatým povrchem, kde je možné i parkovat. Chata je vhodná především pro rodiny s dětmi a pro milovníky malebné přírody.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www chalupa.cellarius.cz

Ceník

rezervace / dotaz

19680 Kč / objekt / týden
2820 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
keram. deska 4 plotny, myčka, el. trouba, MW
Soc. zařízení
3x koupelna sprch kout, umývadlo, 3x WC
Topení
Elektrické - přímotop a krb ve světnici.

Okolí a výlety

V zimním období jsou v okolí upravované stopy směr Knížecí Pláně případně Nové Hutě, nejbližší skiareály jsou Nové hutě (5 km), Zadov (10 km), Mitterfirmiamsreuth (28 km) nebo Hochficht (55km). V letním období můžete využít cyklostezky směr Knížecí pláně, Strážný, Bučina, Kvilda nebo Zadov. Přímo v obci je vodní nádrž, dále Ždárské jezírko (9 km), bazén Vimperk (14 km) nebo aquapark Waldkirchen (50 km). Nadšenci kultury a přírody jistě ocení hrady Kašperk, Rábí, Vimperk a přírodní rezervace Svinná Lada (1,5 km) a Jezerní slat (9 km).

Okolní chaty

Bokova chata

Nové Hutě
Max. 30 osob
5000 Kč/objekt/den 6.1 km
Bokova chata

Rezervace / dotaz

např. 23.01.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.