Pivrncova chalupa, Smržovka

Adresa: Smržovka, Kostelní ulice 609, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
1x 2L, 2x 5L pokoj + 4x přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Pivrncova chalupa je nově zrekonstruovaný dům v jizerskohorském stylu, který leží v obci Smržovka. Ubytování probíhá ve třech samostatných ložnicích. Dvě jsou určeny pro pět osob, jedna, malá, pro osoby dvě. Čtyři hosté mohou ještě přespat na pohovce v obývací místnosti. Sociální zařízení se skládá ze dvou koupelen (obě se sprchovým koutem, jedna navíc s vanou). Kuchyň je plně vybavena a připravena k vaření hostů – lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, nádobí. Hostům je k dispozici sauna až pro šest osob, v letních měsících je možné využívat venkovního posezení u grilu. U chaty jsou tři zastřešená parkovací místa. Chata je ve vlastnictví kreslíře Petra Urbana, který svými kresbami vyzdobil interiér chaty. Ubytování na Pivrncově chalupě má svou neopakovatelnou atmosféru a poslouží jako výborné místo pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.pivrncovachalupa.cz

Ceník

rezervace / dotaz

13300 Kč / objekt / týden
1900 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je plně vybavená ledničkou, mikrovlnkou, elektrickým sporákem a nádobím.
Soc. zařízení
Dvě koupelny. V patře koupelna s wc a sprchovým koutem. V přízemí prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěmi umyvadly, wc a bidetem. V přizemí ještě jedno wc s mušlí a umyvadlem.
Topení
Centrální plynové.

Okolí a výlety

Rozhledna Tanvaldský Špičák (3 km), rozhledna Černá studnice (3 km), ski areál Tanvaldský Špičák (4 km), ski areál Severák (5 km), ski areál Lucifer (5 km), rozhledna Járy Cimrmanna (6 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 31.01.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.