Penzion U Skrášků, Perná

Adresa: Perná , Perná 332, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
2x 5L apartmán
Provoz měsíce:
X
X
X
4
5
6
7
8
9
10
11
X

Penzion U Skrášků se nachází ve vinařské obci Perná. Nabízíme pobyty ve dvou samostatných apartmánech, každý z nich s kapacitou pěti lůžek. Každý apartmán má vlastní kuchyni a koupelnu se sprchovým koutem. V kuchyni mohou hosté využívat veškerého nádobí, lednice, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a vařit na sklo-keramické varné desce. Přímo před apartmánem je posezení pod zastřešenou terasou s možností grilování a také oplocená zahrada ideální pro hry vašich dětí, naleznou zde houpačky, pískoviště a také množství sportovních potřeb. Samozřejmostí je úschova kol. Hosté mohou také využít vinného sklípku, který je zásoben velkým výběrem vín z vlastní produkce. Pobyt na penzionu U Skrášků je ideální zejména pro rodiny s dětmi, spokojeni však budou i příznivci cykloturistiky a dobrého vína.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.penzionuskrasku.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
1600 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Každá kuchyň je vybavena nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí, sklokeramickou deskou a odpařovačem.
Soc. zařízení
Každý apartmán má svoji koupelu. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a skříňkou a wc.
Topení
Penzion je vytápěn elektrickým podlahovým topením. Ve společenské místnosti je možnost krbového topení k dotvoření příjemné atmosféry při ochutnávce vín.
Internet/WifiTV

Okolí a výlety

skalní útvar – Děvín (2 km), dívčí hrady Pavlov (4 km), Nejdecký mlýn (12 km), Minaret (15 km), zámek Lednice (15 km), zámek Valtice (16 km), hrad Janův hrádek (16 km)

Okolní chaty

Sklep 44

Perná
Max. 14 osob
350 Kč/os./den 0.8 km
Sklep 44

Rezervace / dotaz

např. 01.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.