Penzion U Osičků, Březí u Mikulova

Adresa: Březí u Mikulova, Pohraniční 304, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 16 osob, 5 pokojů
2L - 4L pokoje

Ve vinařské obci Březí na krásné Jižní Moravě leží penzion U Osičků. Nabízí ubytování až pro šestnáct osob v pěti apartmánech. Apartmány jsou dvou, tří a čtyřlůžkové, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, WC a hydromasážní saunový box. Apartmány také nabízejí kuchyňku pro přípravu základních potravin. Na dvoře penzionu se nachází příjemná terasa. Pro nejmenší je připraven bezpečný dětský koutek, s pískovištěm, houpačkami a skluzavkou, k zapůjčení jsou i stolní hry a stůl na stolní tenis. Součástí penzionu je i útulná vinárna s barovým pultem, kde mohou hosté posedět. Po dohodě lze zajistit snídaně. V celém penzionu je dostupný wi-fi internet, parkování je umožněno přímo u penzionu. Pobyt na Jižní Moravě je vhodný obzvláště pro milovníky vína. Zkrátka nepřijdou ani cyklisté a turisté, rybáři mohou trávit na Novomlýnských nádržích.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovani-brezi.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
450 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a plotýnkovým vařičem.
Soc. zařízení
Každý pokoj má vlastní WC a hydromasážní saunový box.
Topení
elektřina (radiátory), popř. krb

Okolí a výlety

Mikulov, chráněná krajinná oblast Pálava, Novomlýnské nádrže, lázně Lednice, Mušovská jezera, Mikulov, jeskyně na Turoldu, Dietrichstainská hrobka, skalní útvar Děvín (7 km), Dívčí hrady Pavlov (10 km), zámek Valtice (17 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.01.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.