Penzion Statek, Lhota u Dynína

Adresa: Lhota u Dynína, Lhota u Dynína 23, okr. České Budějovice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 340m
Kapacita: 38 osob, 11 pokojů
5x 2L, 1x 3L, 4x 4L a 1x 5L pokoj + 4x přistýlka

Ve Lhotě u Dynína se nachází pravý jihočeský Statek, penzion s kapacitou až třicet osm osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro větší zájezdy, školní výlety a firemní rekreace. Součástí objektu je prostorná společenská místnost ideální pro pořádání např. firemních prezentací. Pokoje v penzionu mají kapacitu od dvou do pěti lůžek. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením – sprchou a umyvadlem, WC je umístěno samostatně. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma v celém objektu. Pro nejmenší návštěvníky je připraveno hřiště s houpačkami, pískovištěm a klouzačkou. Hledáte-li pohodlné ubytování, které je přímo v centru dění, jste na správné adrese. V penzionu Statek si přijde na své každý.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.statek-penzion.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Vnitřní vybavení u všech pokojů kuchyňkou, kde je rychlovarná konvice, vařič a chladnička. Kompletní vybavení kuchyňky na vaření a stolování.
Soc. zařízení
U všech pokojů je sociální zařízení s umyvadlem a sprchou se samostatným WC. Samozřejmě teplá a studená voda, ručníky v ceně pokoje. Je možné půjčit stoličky k umyvadlům pro děti a židličky ke stolům. Dětská postýlka bez povlečení 100.- za týdenní po
Topení
Případné vytápění přímotopy, podlahové topení. Ve společenské místnosti a herně krbové kamna na dřevo, dřevo nutné vlastní. Sauna elektrická kamna a topení krbovými kamny.

Okolí a výlety

České Budějovice, Jindřichův Hradec, Slověnický Mlýn, chráněná krajinná oblast Třeboňsko, Veselí nad Lužnicí, hrad Landštejn, tvrz Žumberk, Červená Lhota

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.