Penzion Šlapeto, Bukovice

Adresa: Bukovice, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 340m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoje
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Penzion Šlapeto se nachází v klidné a málo zalidněné oblasti poblíž Velkých Losin. Apartmány se nacházejí v prvním patře domu obývaném samotným majitelem, který zaručuje absolutní soukromí a zároveň je neustále k dispozici. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, rovněž jsou vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, elektrickým vařičem a varnou konvicí. V letních měsících je možnost využít rozlehlou zahradu a také ohniště s posezením. Ve vzdálenosti pár set metrů od objektu se nachází restaurace, tedy se stravováním si hosté nemusejí dělat starosti. Parkování je přímo na soukromém pozemku a je tak zajištěna bezpečnost zaparkovaných vozidel. I když je objekt ve velmi klidné oblasti, stejně se v okolí nachází spousta zajímavých lokalit, které dopřávají zážitky turistické i sportovní.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.ubytovanivjesenikach.cz/ubytovani_detail.php?id=1

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Jídelna s kuchyňským koutem (elektrický vařič, varná konvice, lednička)
Soc. zařízení
Každá ložnice má vlasstní koupelnu a WC.
Topení
Vytápění je centrální (ústřední topení).

Okolí a výlety

Ve Velkých Losinách můžete navštívit Termální lázně a výrobnu ručního papíru, Zámek se žerotínskou obrazárnou. Dále vodní elektrárna Dlouhé Stráně, město Šumperk. Ze sportovního hlediska za zmínku rozhodně stojí množství lyžařských areálů (Přemyslov, Kouty, Šindelná) i s možností letního lyžování (Kouty nad Desnou).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.