Penzion Skalky, Benešov

Adresa: Benešov, Benešov 267, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 700m
Kapacita: 14 osob, 5 pokojů
2x 2L, 2x 3L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V malebné krajině Drahanovské vrchoviny, na klidném okraji obce Benešov u Boskovic se nachází penzion Skalky. Chata je vhodná pro aktivní rodinnou dovolenou, její kapacita je čtrnáct osob. V penzionu je pět pokojů, jeden velký čtyřlůžkový, dva třílůžkové a dva dvoulůžkové, přičemž jeden z nich je vybaven vlastním WC a umyvadlem. Velký pokoj má samostatné sociální zařízení, obývací místnost a plně vybavenou kuchyň. Pro ostatní pokoje – umístěné v podkroví je kuchyňka společná, stejně jako jídelna s TV, dvě WC a koupelna se sprchovým koutem. Venku lze k odpočinku využít terasy se zahradním nábytkem, bazénu, skluzavky, či si zahrát na blízké louce míčové hry. Celý penzion je pokryt bezdrátovým wi-fi signálem. Stravování je možné vlastní ve vybavené kuchyňce, případně lze zajistit dovoz obědů z blízké restaurace. Pobyt v penzionu Skaly si dozajista vychutnají všichni, kteří se rádi toulají krásnou přírodou a poznávají nové věci.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.penzionskalky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
260 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavený kuchyňský kout (2 x lednice s mrazákem, el. sporák, mikrovlnná trouba, toustovač, topinkovač, varná konvice)
Soc. zařízení
Jeden dvoulůžkový pokoj má vlastní soc. zařízení (WC a umyvadlo), pro ostatní pokoje je společná 2x koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem a další 2 WC na patře.
Topení
Plynové, ústřední.

Okolí a výlety

Boskovice, keltská osada Isarno u Letovic, Vyškov, rybník Suchý, zámek Lysice, hrad Bouzov, hrad Plumov, Moravský kras, Javořičské jeskyně

Okolní chaty

Chata Suchý

Suchý
Max. 7 osob
13500 Kč/objekt/týden 3.2 km
Chata Suchý

Rezervace / dotaz

např. 30.05.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.