Penzion Romance, Stará Břeclav

Adresa: Stará Břeclav, U rybníka 12, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 160m
Kapacita: 24 osob, 7 pokojů
2x 2L, 1x 3L a 4x 4L pokoj + přistýlka

V okresním městě Břeclav, které bývá někdy označováno za vstupní bránu do Lednicko-Valtického areálu se nachází penzion romance. Nabízí komfortní a luxusní ubytování až pro 24 osob v sedmi pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivu, vlastní koupelnou se sprchovým koutem (vanou) a WC, chladničkou (kromě dvoulůžkového mini pokoje) a WIFI připojením k internetu. Samozřejmostí jsou sítě proti hmyzu na oknech. V přízemí penzionu je vybavená kuchyňka, kde jsou ráno po dohodě hostům servírovány a snídaně a po zbytek dne je plně k dispozici ubytovaným hostům. Součástí penzionu je i venkovní terasa a dětské hřiště. Penzion Romance leží přímo v centru nejkrásnější oblasti Jižní Moravy. Je tak jedinečným místem pro trávení vašich romantických či rodinných dovolených.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.penzion-breclav.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
325 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyňkou, kde servírujeme od 8:00 – 9:00 hod. objednané snídaně (po dohodě i jinak). Po zbytek dne je kompletně zařízená kuchyňka k dispozici ubytovaným hostům.
Soc. zařízení
Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC.
Topení
ústřední topení

Okolí a výlety

Břeclav, zámek Lednice, zámek Valtice, soutok Moravy a Dyje, Mikulov, Mikulčice, archeologická rezervace Pohansko, hrad Janův Hrádek, Pálava, jeskyně na Turoldu

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 26.10.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.