Penzion Pod Trnkama, Perná

Adresa: Perná, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 240m
Kapacita: 7 osob, 2 pokoje
1x 3L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Přímo pod krásnými Pálavskými vrchy leží penzion nesoucí název Pod Trnkama. Penzion poskytuje ubytování až pro sedm osob ve dvou pokojích, pro čtyři a tři osoby. Společenská místnost, na kterou navazuje balkon, je vybavena televizním přijímačem a rádiem. Kuchyňka v objektu je vybavena základním vybavením potřebným pro vlastní vaření hostů. Objekt navazuje na vinný sklep, v kterém lze samozřejmě posedět a nějaké z vín z vlastní produkce ochutnat. Hostům je k dispozici také gril a ohniště. Pálava je zajímavým místem pro všechny milovníky turistiky, cyklisty i ty, kteří chtějí jen nerušeně odpočívat na čerstvém vzduchu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.podtrnkama.unas.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavený kuchyňský kout
Soc. zařízení
koupelna s WC
Topení
ano

Okolí a výlety

chráněná krajinná oblast Pálava, vodní nádrže Nové mlýny, Mikulov, Dolní Věstonice, skalní útvar Děvín (1 km), Dívčí hrady Pavlov (4 km), Nejdecký mlýn (12 km), minaret (14 km), zámek Lednice (14 km), zámek Valtice (16 km), hrad Janův hrádek (16 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 31.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.