Na konci Smržovky, Smržovka

Adresa: Smržovka, Jana Švermy 128E, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 10 osob, 2 pokoje
1x 4L a 1x 6L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata po celkové rekonstrukci je přirozeně zasazena do lesů Jizerských hor a leží v obci Smržovky. Prostorná chalupa nabízí ubytování až pro 10 osob. Dominantou obývacího pokoje je krb umocňující celkovou atmosféru objektu. V obývacím pokoji se nachází také posezení s TV se satelitem. Kuchyňský kout je plnohodnotně vybaven – lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, elektrickou horkovzdušnou troubou i varnou konvicí. Obě ložnice jsou umístěny v patře chalupy, jedna je určena pro šest, druhá pro čtyři osoby. Toalety jsou v objektu dvě, obě zásobovány velkým bojlerem umístěným v koupelně v přízemí. Zde je také umístěn sprchový kout a pračka. V letních měsících lze na zahradě využívat grilu a příjemného posezení u něj. Chata Na konci Smržovky je ideální místem pobytu pro dvě spřátelené rodiny či skupinu přátel. Ti všichni určitě využijí její strategické pozice v centru Jizerských hor, odkud je všude blízko.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.smrzovka.valaskovi.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7990 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Dostatečný počet kuchyňského nádobí, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kombinovaný sporák propan butan + elektrická horkovzdušná trouba, lednička 125 l s malým vnitřním mrazákem.
Soc. zařízení
1x sprchový kout + WC; 1x samostatné WC
Topení
Elektrické přímotopy, krb na dřevo.

Okolí a výlety

rozhledny – Černá studnice, Bramberk, Nisanka, Slovanka, Štěpánka, Tanvaldský Špičák, Jablonský Petřín, Královka..., Ještěd, zoo, botanická zahrada a aqua centrum Babylon v Liberci, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, ski areály v okolí.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 31.01.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.