Horská chata Vysoká, Vysoká

Adresa: Vysoká, Vysoká 1 , okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 720m
Kapacita: 8 osob, 4 pokoje
4x 2L pokoje

Horská chata ležící v typické horské obci Vysoká, která je připomínána už od roku 1325. Leží v nadmořské výšce 704 m n. m. Chata je určena až pro 8 lidí s možností dvou přistýlek, plnohodnotných lůžek. V sezóně se chata pronajímá jako celek, mimo sezónu lze pronajmout i polovinu objektu. V objektu jsou 4 dvojlůžkové ložnice s možností přistýlky (2 plnohodnotná lůžka), 2 koupelny se sprchovým koutem a koupelna s vířivou vanou a pračkou, obývací místnost s kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, sporák, myčka nádobí, varná konvice) a jídelnou, společenská krbová místnost, uzavřená krytá terasa s vyhřívaným bazénem (v letních měsících) a saunou. V objektu je možnost připojení k internetu (pevné i WiFi). K chatě přiléhá venkovní terasa s posezením, grilem, venkovní sprchou, dětským hřištěm s pískovištěm, houpačkami, průlezkami a krytým bazénem. V celém objektu je zakázáno kouřit. Chata je vhodným místem zejména pro lyžaře, leží totiž přímo na úpatí sjezdovky.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.jeseniky-vysoka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

11200 Kč / objekt / týden
1600 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň vybavená el. troubou s varnou deskou a MW, lednicí a myčkou nádobí
Soc. zařízení
V objektu jsou 3 koupelny, z toho 2 se sprchovým koutem a toaletou, jedna s výřivou vanou, automatickou pračkou a toaletou.
Topení
Objekt je vytápěn ústředním topením.

Okolí a výlety

Sjezdovka přímo u chaty, Králický Sněžník, Čtyři Rohy, Srázná, Podbělka, Sušina, město Jeseník, obec Ramzová, Šerák, elektrárna Dlouhé Stráně.

Okolní chaty

Chata Kaštan

Hynčice pod Sušinou
Max. 6 osob
13000 Kč/objekt/týden 4.5 km
Chata Kaštan

Rezervace / dotaz

např. 03.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.