Horská chata Krakonošův sen, Vítkovice

Adresa: Vítkovice, Vítkovice 262, okr. Semily
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
2x 2L a 2x 4L pokoj

Horská chata Krakonošův sen se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. Objekt je určen až pro dvanáct osob. V kuchyni, která je moderně vybavena naleznou hosté vše potřebné ke komfortním vaření. Je zde například elektrickou varnou deskou, myčkou na nádobí, lednicí s mrazákem i mikrovlnnou troubou. K dispozici je také samochladící zařízení na čepování piva. Správnou atmosféru dotvářejí kachlová kamna. Na každém pokoji je k dispozici LCD televize. V objektu jsou dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. V letních měsících je k dispozici zastřešený bazén. V okolí chaty je řada příležitostí k letnímu i zimnímu sportování.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.krakonosuvsen.cz

Ceník

rezervace / dotaz

19320 Kč / objekt / týden
2760 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je kompletně vybavena všemi moderními spotřebiči - keramickou deskou, horkovzdušnou troubou, odsavačem par, myčkou na nádobí, ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí i elektrickým grilem a kvalitním nádobím.
Soc. zařízení
K dispozici jsou dvě koupelny. První z nich je vybavena sprchovým koutem a WC, druhá vanou. Jedno WC je samostatné.
Topení
Objekt je vytápěn ústředním vytápěním. Příjemnou atmosféru ve společenské místnosti dotváří zvuk praskajícího dřeva a sálavé teplo z kachlových kamen. Vytápěný je také bazén, koupání je tedy možné i za nepříznivého počasí.

Okolí a výlety

Pančavský vodopád, Zlaté návrší, Vrbatova bouda, Medvědín, Sněžka, Pomezní a luční bouda, Špindlerova bouda, Bozkovské dolomitové jeskyně, bobová dráha Špindlerově Mlýně a Harachově, hornické muzeum Harrachov, Jilemnické muzeum

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.03.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě