Hájenka Bažantnice, Jemnice

Adresa: Jemnice, Bažantnice 737, okr. Třebíč, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
1x 2L, 1x 3L a 1x 4L pokoj

Hájenka Bažantice se nachází na lesní samotě u cesty spojující městečka Jemnice a Slavonice. K pronájmu je určena část hájenky se samostatným vchodem a parkováním. Majitelé bydlí v druhé části hájenky a jsou odděleni plotem a dalším samostatným vchodem. Kapacita ubytování je 9 osob. Součástí hájenky je plně vybavená a prostorná kuchyně s TV a krbem na dřevo,dvě ložnice, sociální zařízení a Wi-Fi. Za hájenkou se nachází přírodní posezení a ohniště. V případě deště je možné grilovat na přenosném grilu pod zastřešenou terasou se zahradním nábytkem. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén. V okolí jsou krásné lesy a cesty vhodné pro cyklistiku a procházky. Toto místo je rájem pro příznivce aktivní dovolené, na své si přijdou nejen cyklisté, ale také turisté a houbaři.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.bazantnice.eu

Ceník

rezervace / dotaz

10990 Kč / objekt / týden
1570 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V kuchyni je krb na dřevo, velká lednice s prostorným mražákem, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.
Soc. zařízení
Koupelna nabízí sprchový kout a dvě umyvadla. WC je samostatné.
Topení
krbem nebo el. přímotopy

Okolí a výlety

Mezi nejznámější místa v okolí patří Slavonice s mnoha historickými památkami, renesanční zámek a náměstí v Telči, dále zámek, muzeum a galerie v Dačicích, Státní hrad Bítov či známá vesnička Maříž proslavená malbami na nádobí. V Jemnici vzdálené 3 km od hájenky se nachází městské koupaliště vhodné pro děti. Je možné také využít přírodní koupaliště „U hlubokého rybníka“ nebo „Vlčí hora“.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.06.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.